SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Vodkakoppar 12297474
nr 1229 7474
Vodkakoppar
12 st, silver, Sovjet. Höjd: 7,5, invändigt förgyllda. Vikt: 350 g
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:39:32
21/1 12:14:47
1.600 kr
21/1 17:34:47
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.